کلاس های آموزشی

آموزش اسکیت سرعت در شیراز

آموزش اسکیت سرعت در شیراز

آموزش اسکیت سرعت در شیراز در یکی از بهترین محیط های ورزشی برگزار می شود. آکادمی اسکیت طهرانی محیطی اختصاصی در زمینه برگزاری رشته های مختلف این ورزش و همچنین رشته سرعت می باشد که ورزشکاران بسیاری را زیر نظر مربی با تجربه با سابقه مربیگری بالا و مدارک مربیگری تخصصی در دوره های مختلف تربیت کرده است.

 

آموزش اسکیت سرعت کودکان و بزرگسالان در شیراز:

بسیاری از افراد تصور میکنند که رشته های اسکیت فقط برای کسانی مناسب است که از سنین کودکی در این عرصه حضور داشته اند، اما اینگونه نیست! کلاس اسکیت سرعت شیراز بدون محدودیت سنی برای کودکان تا بزرگسالان برگزار می شود و کسانی که به این ورزش علاقه مند باشند به راحتی اما با تلاش و پشتکار بالا می توانند در کلاس های ما شرکت کنند.

 

شرایط برگزاری کلاس اسکیت:

سانس های کلاس

هر سانس از جلسه ی آموزشی به صورت یک ساعت برگزار می شود. این سانس ها با توجه به تعداد شاگردان به صورت خصوصی با تعداد بسیار کم و البته نتیجه گیری بالاتر و استفاده بهتر از دانش مربی است و در حال حاضر فاقد کلاس آموزش سرعت شیراز به صورت عمومی هستیم.

 

تعداد جلسات، روز و ساعت

هر دوره از کلاس سرعت 10 جلسه که به صورت دو روز در هفته یعنی در روزهای فرد و یا زوج برگزار می شود.

ساعت برگزاری کلاس در فصل زمستان ۱۴۰۱ به دلیل سرد بودن هوا، در ساعات ظهر یعنی 14:00 الی 15:00 و یا 15:00 الی 16:00 بعد از ظهر تشکیل می شود.

 

آدرس کلاس آموزش اسکیت سرعت شیراز:

کلاس اسکیت سرعت شیراز در محیط روباز زمین اجتماعات شهرداری واقع در بلوار شهید چمران می باشد که فضایی برای علاقه مندان این رشته فراهم کرده است. البته ذکر این مورد ضروری است که محیط مذکور یک فضای عمومی است و متعلق به آکادمی اسکیت طهرانی نمی باشد و کلاس های خصوصی ما در پیست ام آر آی برگزار می شود.

 

مربی کلاس اسکیت سرعت شیراز :

آموزش این رشته حرفه ای زیر نظر مربی درجه 2 اسکیت سرعت آقای امیر طهرانی (تهرانی) می باشد که دارای سابقه بالا در امر مربیگری اسکیت از دوره های مقدماتی تا حرفه ای و قهرمانی می باشد. برای آشنایی بیشتر و اطلاع از سوابق ورزشی ایشان مقاله بیوگرافی امیر طهرانی را مطالعه کنید.

 

وسایل مورد نیاز جهت ثبت نام:

برای شرکت در کلاس سرعت، شما به یک جفت کفش اسکیت سرعت حرفه ای احتیاج دارید که میتوانید این محصول را با قیمت بسیار مناسب از فروشگاه اسکیت طهرانی خریداری کنید. اما نگران نباشید!!

آموزش اسکیت سرعت در شیراز

اگر شما در این رشته، فردی مبتدی هستید برای شرکت در کلاس های ما، با کفش اسکیت های معمولی آموزشی هم میتوانید نسبت به ثبت نام اقدام کنید و از همان ابتدا احتیاجی به خرید اسکیت حرفه ای ندارید، چه بسا که بعضی از کسانی که در این کلاس و حتی در مسابقات سرعت شرکت میکنند فاقد اسکیت حرفه ای هستند.

اما باید به این مطلب هم توجه کنید که پس از کسب دانش اولیه و مهارت لازم، و جهت تمرین های حرفه ای پس از گذشت چند ماه و برای نتیجه گیری بهتر می توانید نسبت به خرید، اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *