بیوگرافی امیر طهرانی

بیوگرافی امیر طهرانی
اسکیت شیراز

امیر طهرانی | تهرانی ، از سنین کودکی به رشته ورزشی اسکیت وارد شده و زیر نظر مربیان باتجربه اشان به فراگیری رشته اسکیت پرداخته است، پس از گذراندن دوره های اصلی اسکیت، در رشته تخصصی اسکیت هاکی و همچنین اسکیت سرعت فعالیت خود را آغاز کرده و در مسابقات مختلف شرکت و به کسب مدال قهرمانی دست یافته است.

ایشان علاوه بر رشته اسکیت هاکی و سرعت، در سایر رشته های اسکیت از جمله رشته های رولبال، اسکیت نمایشی، اسکیت فری استایل و اسکیت برد در دوره های مقدماتی آن تبحر دارد و به آموزش علاقه مندان میپردازند.

مدارک مربیگری اسکیت و دوره های آموزشی

امیر طهرانی دارای مدارک مربیگری معتبر در ورزش اسکیت و هم چنین کارگاه های گذرانده شده متعددی می باشد که به وسیله این مدارک در این رشته فعالیت می کند، از جمله این مدارک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. مدرک مربیگری درجه 3 رولر اسکیت عمومی.
  2. مدرک مربیگری درجه 3 و درجه 2 اسکیت سرعت.
  3. مدرک مربیگری درجه 3 اسکیت هاکی.

از جمله کارگاه و دوره های گذرانده شده می توان به موارد زیر پرداخت:

  1. روان شناسی ورزشی در اسکیت
  2. آموزش برنامه ریزی و طراحی تمرین در اسکیت
  3. برند سازی کسب و کارهای ورزشی
  4. راهبرهای ریکاوری ورزشی
  5. تمرینات شکم و پهلو
  6. بررسی انواع چاقی ها و مدیریت وزن
  7. تربیت مربی فیتنس و بدنسازی در کودکان
  8. و…

اگر بخواهیم یکی از بهترین مربی اسکیت در شیراز را معرفی کنیم آقای امیر تهرانی به عنوان پیشکسوت و با تجربه ترین مربی رشته اسکیت می باشد. ایشان ورزشکاران بسیاری را در رشته رولراسکیت عمومی در هر سه دوره مقدماتی، تکمیلی و پیشرفته تربیت کرده است که پس از گذراندن دوره های اصلی، وارد رشته های حرفه ای اسکیت شده و در مسابقات به موفقیت رسیده اند.

کمیته بازرسی اسکیت شیراز
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
خانه
فروشگاه
1 موارد محصول
حساب کاربری من