کلاس های آموزشی

آموزش اسکیت نمایشی در شیراز

آموزش اسکیت نمایشی در شیراز

اسکیت نمایشی یا هنری که با عنوان اسکیت فیگور هم شناخته می شود به عنوان یکی از چشم نواز ترین رشته های اسکیت به شمار می رود که هر فردی از کودک گرفته تا بزرگسال را به خود جذب می کند، آکادمی اسکیت طهرانی یکی از مراکز آموزش اسکیت نمایشی در شیراز است که در تمامی رده های سنی جهت ثبت نام این رشته ورزشی هنرجو می پذیرد، پس تا انتها با این مقاله با ما همراه  باشید تا شما را با شرایط کلاس های آموزشی آشنا کنیم.

 

شرایط برگزاری کلاس آموزش اسکیت نمایشی شیراز

تعداد دوره ها، جلسات و ساعت کلاس:

هر دوره از کلاس های آموزشی 10 جلسه می باشد که به صورت 3 روز در هفته، یعنی روز های فرد و زوج می باشد. کسانی که قصد شرکت در این کلاس را دارند اما امکان حضور به صورت سه جلسه نداشته باشند می توانند با هماهنگی با مربی به صورت دو جلسه و یا یک جلسه حضور یابند. اما برای نتیجه گیری بهتر، پیشنهاد ما حداقل حضور، دو روز در هفته است.

ساعت کلاس نمایشی 15:00 الی 16:00 بعد از ظهر می باشد اما ساعت قطغی با توجه به حضور شاگرد در کلاس و هماهنگی با مربی تعیین می شود. تا در ساعت مورد نظر در کلاس حضور  یابند.

آموزش اسکیت نمایشی در شیراز

 

آدرس و محل برگزاری آموزش اسکیت نمایشی در شیراز :

کلاس های آموزشی در دو محل به شرح زیر برگزار می شود:

  1. بلوار چمران، روبروی بیمارستان MRI ، پیست اختصاصی هیات اسکیت فارس.
  2. بلوار چمران، کوچه 28 چمران، زمین بزرگ اجتماعات شهرداری.

ذکر این مورد حائز اهمیت است که کلاس های پیست MRI یک محیط اختصاصی و محفوظ برای آموزش اسکیت نمایشی شیراز است که زیر نظر دو مربی خانم و آقا برگزار می شود. کلاس های زمین بزرگ چمران به صورت عمومی می باشد که سایر رشته های ورزشی هم اجازه ورود در زمین و انجام فعالیت دارند.

 

تجهیزات لازم برای شرکت در کلاس اسکیت هنری

رشته هنری برخلاف سایر رشته های این ورزش، به یک اسکیت استاندارد و مخصوص همین رشته و همچنین لوازم ایمنی مناسب احتیاج دارد، ظاهر کفش های هنری با محصولات دیگر متفاوت که شما می توانید برای خرید اسکیت نمایشی با قیمت مناسب و وارد شدن به لینک محصولات ما را مشاهده و نسبت به خرید اقدام کنید.

آموزش اسکیت نمایشی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *