اسکیت تمرینی برای کارآفرین شدن

کارآفرینی با اسکیت

 

اسکیت تمرینی برای کارآفرین شدن !

به این چهره ها کمی دقیق تر نگاه کنید؛ هر کدام از آنها می توانند مارک زاکربرگ یا استیو جابزهای آینده باشند.

اسکیت سواران ورزشکارانی عادی مثل باقی ورزش ها نیستند، آن ها به تدریج سبک زندگی خاص خود را می سازند و اتفاقا همین نوع سبک زندگی است که آنها را برای «کارآفرین» شدن در آینده آماده می کند. آنها ممکن است هر روز ساعت ها وقت صرف کنند تا یاد بگیرند چگونه یک حرکت یا تریک سخت را انجام دهند.

ممکن است فکر کنید آنها صرفا کسانی علاقه مند به کار خود هستند، اما در واقع آنها یاد گرفته اند که چگونه کاری دشوار را به ثمر برسانند، کاری که افراد عادی تمایل به تجربه اش هم ندارند چه برسد به اینکه آن را به ثمر برسانند؛ دقیقا مثل کارآفرینان!

کارآفرینی با اسکیت

وقتی این بچه‌ها بزرگتر می‌شوند، ممکن است اسکیت را کنار بگذارند، اما هرگز تجربه امتحان ۲۰۰ بار انجام یک حرکت به مدت شش روز هفته را فراموش نمی کنند. تجربه ای متواتر از تلاش و شکست که نهایتا با موفقیت پایان می یابد.

ویژگی هایی که می‌تواند روزی آنها را به مدیرعامل یک استارت‌آپ موفق فناوری تبدیل کند:

1_ فردگرایی :

اسکیت ذاتا یک فعالیت انفرادی است. کودک به تدریج یاد می گیرد که مسئول یادگیری و انجام حرکت خود اوست و او نمی تواند دیگران را به خاطر شکست ها و افتادن های احتمالی خود سرزنش کند. این اتکاء به «خود» موضوع بسیار کلیدی برای استقلال فکری و موفقیت کودک در آینده است.

کارآفرینی با اسکیت
آموزش اسکیت در شیراز
2- خلاقیت :

اسکیت ورزشی است که هرگز از تکامل نمی ایستد ‌و از یک جا به بعد فرد را به خلق حرکت های خلاقانه و جذاب رهنمون می سازد. ضمن اینکه نتایج مطالعات نشان می دهد؛ اسکیت سواران حس بسیار قدرتمندی از «رنگ» و «طراحی» دارند که این امر آنها را برای موفقیت در رشته هایی مثل طراحی وب، توسعه اپلیکیشن، و معماری آماده می کند.

3- اهل چالش :

جای دادن آنها در چارچوب های از پیش تعیین شده کار ساده ای نیست؛ آنها کارهایی را انجام می دهد که اکثر مردم انجام نمی دهند. آنها کسب‌وکاری را راه‌اندازی می‌کند که هیچ کس دیگری به راه‌اندازی آن فکر نمی‌کند. آنها فرصت هایی را می بیند که دیگران نمی بینند.

⛔️ این بار اگر اسکیت سواری از کنار شما عبور کرد، دقیق تر به او نگاه کنید؛ آن بچه ممکن است سال ها بعد شغلی برای شما دست و پا کند‌.

#رضا شجیع


برای مشاهده صفحه آموزش اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده صفحه اصلی کلیک کنید. 

شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
خانه
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من